BOK  /  tel. 89 307 44 44

Telewizja \ Opis usługi

Telewizja Cyfrowa

Oferta telewizji cyfrowej z kanałami HD firmy Lasnet w Lidzbarku Warmińskim to zabawa i przyjemność dla całej rodziny. Doskonała jakość obrazu i dźwięku oraz bogata oferta kanałów pozwolą wypełnić wspólny czas przez wiele godzin. Dzięki funkcjonalności telewizji 3 generacji mają Państwo do wykorzystania wiele udogodnień.

Telewizja Cyfrowa

Telewizja cyfrowa

Poznaj telewizję nowej generacji, doskonała jakość obrazu i dźwięku. Funkcje umilające oglądanie naszych najlepszych seriali i programów poznaj już dziś telewizję cyfrową.

EPG

Przewodnik po kanałach

Przejrzyj program telewizyjny na 7 dni do przodu. Zaplanuj przypomnienie lub nagrywanie ulubionych programów, możesz tu również rozpocząć oglądanie programu od początku.

StartOver

StartOver

Pozwoli Państwu obejrzeć każdy program od początku, nawet jak włączyliśmy telewizor na koniec emisji programu. Teraz już nie musisz spieszyć się na swój ulubiony serial.

pvr

PVR

Wirtualny magnetowid pozwoli nagrać Państwa programy, a w późniejszym czasie odtworzyć je. Dzięki tej opcji możecie Państwo zaplanować nagranie, a później odtwarzać je w dowolnym momencie.