BOK  /  tel. 89 307 44 44

O firmie \ Działalność

Działalność

Firma Lasnet Usługi Komputerowe Robert Gulbinowicz istnieje na rynku telekomunikacyjnym od 2004 roku. Działamy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego w powiecie lidzbarskim : Lidzbark Warmiński i Orneta, a także w okolicznych terenach wiejskich.
O profesjonalnym podejściu do biznesu świadczy wpis do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych (nr 456) wydanym przez Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE).
Na stronie znajdą Państwo również szczegółowe informacje o naszych usługach, aktualną ofertę i promocje. Bieżące komunikaty dotyczące działalności firmy zamieszczamy na naszym profilu na facebooku.

 


Nowoczesne media dla domu i biznesu

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie biznesu bez dostępu do Internetu i telefonu.

Media te stanowią podstawę sprawnego działania każdej firmy. Firma Lasnet posiada specjalną ofertę dedykowaną dla lokalnego biznesu, zarówno dla małych jak i dużych firm.


Internet, telefon cyfrowy i telewizja stały się także niezwykle ważnym aspektem życia rodzinnego w wielu gospodarstwach domowych. Nasza firma zapewnia Państwu atrakcyjne ceny, bezpieczne i stabilne usługi. Gwarantujemy również szybką reakcję serwisową.


Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych.


Nasze cele:

Naszym celem jest ciągłe doskonalenie oferowanych usług, tak by w pełni zadowolić każdego klienta. Równocześnie naszym celem jest, aby usługi nasze były bezpieczne, niezawodne i w przystępnych cenach.


Nasze technologie:

Firma Lasnet posiada rozbudowaną sieć szkieletową, wykorzystujemy technologie stosowane w nowoczesnej telekomunikacji.
W zależności od obszaru świadczonych usług i ukształtowania terenu stosujemy 1 z 3 technologii: bezprzewodową, Ethernet oraz światłowodową.


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, stabilność działania i bezawaryjność Lasnet korzysta ze sprzętu renomowanych firm takich jak: Mikrotik, HP, Ericsson, Cisco, Ceragon, Huawei, Dasan, RedBack oraz Ubiquiti.